Українська компанія створює унікальні екопрепарати та суперфуд для ЗСУ

0 562

Сьогодні українці як ніколи раніше потребують екологічних і дієвих продуктів харчування та ліків. Інноваційні медичні препарати і здорове харчування для потреб ЗСУ почала виробляти вітчизняна компанія «Фараон», пише SEEDS.

Унікальні екорішення, натуральні засоби для внутрішнього і зовнішнього застосування широкого спектру дії, продукти для дієтичного харчування з поєднанням древніх рецептур і досягнень сучасної науки. Це далеко не увесь перелік продукції, яку виготовляє компанія «Фараон».

У процесі роботи тут використовують винятково сировину абсолютної якості. Наприклад, до складу деяких препаратів входять рослини, зібрані в Тибеті. Після початку війни основною споживацькою аудиторією «Фараону» стали українські військові. Про це в ексклюзивному інтерв’ю SEEDS розповів власник компанії – архітектор, бізнесмен із власною будівельною справою Григорій Рєзніков.


Компанія «Фараон» розпочала свою діяльність давно, ще з 2000 року, й має вагому ділову репутацію в сфері архітектури та будівництва. Однак декілька років тому компанія зацікавилась біоенергетикою, екодобривами, а вже з початком війни було прийнято рішення розвивати напрацювання в сфері дієтичних добавок та функціонального харчування.Розвитком нових напрямів, окрім Григорія та його команди, на сьогодні займаються футуролог систем (кібернетик), ідейний натхненник команди Руслан Камінський, представник сфери ІТ, бізнесмен, стартапер, інженер, власник аграрного бізнесу (основний напрямок – екологічно чисті та кошерні продукти) Алекс Артюхов, науковець, фахівець із селекції, генетики й управління інтелектуальною власністю Ольга Тимошенко. З часом команду планують «доукомплектувати» хіміками, біологами, екологами.

22 роки діяльності компанії на ринку України сформували тверді принципи – все потрібно робити найкраще!

«Усі наші ідеї сформовані на основі детальних аналізів проблем та метаморфоз, з якими зіштовхується довкілля та людина. Ми вивчаємо не певні мейнстріми, а намагаємось охопити повний спектр проблем, пов’язаних з екологією, здоров’ям та харчуванням. Виходячи з цього, наша команда створює продукт, який так чи інакше вирішує ці питання, поступово набуваючи попиту. Ми розробляємо продукцію, дія якої спрямована на комплексне лікування й відновлення організму. Адже природа зцілює», – говорить Руслан Камінський.

Саме тому «Фараон» є розробником та власником брендів Хаиша-Мтм (обʼєднання всіх проєктів та брендів), Rex Deusтм (бренд засобів, що зцілюють, і дієтичного харчування) та EcoTerrainтм (бренд, повʼязаний з еко-проєктами).

Фахівці зауважують, що з початком Війни в Україні вектори діяльності компанії «Фараон» були розширені й основні сили спрямовані на інноваційні напрями істинної медицини та функціонального харчування, адже тільки при поєднанні древніх рецептур та сучасних наукових знань можна отримати абсолютно здорову їжу.Тому фокус команди фахівців змістився на розробку засобів абсолютної якості для внутрішнього та зовнішнього застосування; винайдення рецептури харчових продуктів, отриманих з очищеної від усіх шкідливих для організму людини компонентів (наприклад, фітинової, синильної кислот, канцерогенів, нітратів, нітритів, пероксидів, бензипіренів тощо) рослинної сировини, з найоптимальнішим співвідношенням поживних речовин, вітамінів, мікроелементів, замінних і незамінних амінокислот, та ще й легких у приготуванні й винятково ароматних і смачних.

Отже, першочерговою ціллю команди зараз є виробництво та забезпечення військових ентеральними препаратами на основі рослинної сировини, дієтичними добавками (наприклад, групою препаратів у формі капсул). Йдеться про препарати силимарину (Sanctitas M, Sanctitas L), мацерати (засоби, які у комплексі допомагають навіть при контузіях) та тинктури цілющих трав на основі добірних харчових олій та харчового спирту класу «альфа».

Лінійка засобів для парентерального застосування представлена краплями мацерату та тинктуру, мазями, супозиторіями.

«Розробка й виробництво засобів для зовнішнього застосування, які, доведено в реальних умовах бою, є найдієвішою першою допомогою при пораненнях, пошкодженнях шкіри будь-якої етіології, в тому числі, важких опіках, синдромі окопної стопи, будь-яких вірусних і бактеріальних інфекціях, алергіях, геморої», – додав Руслан Камінський.

За його словами, наразі дуже багато запитів надходить на супердієвий комплект, який випускається в варіанті для військових: суспензія Romanus Mariyko (спиртовий тинктур лікарських трав) та краплі Кі (мацерат лікарських трав на амарантовій олії).Він допомагає в усуненні будь-яких запалень чи поранень шкіри (грибок, синдром окопної стопи, навіть при майже відірваному мізинці стопи, обробленому мацератом та фактично примотаному нашвидкуруч в польових умовах, за кілька днів загоїлися м’які тканини та утворилася хрящова тканина).

«Також виготовляємо винятковий комплект для ентерального прийому – капсули Sanctitas М (силимарин, антиоксиданти, комплекс вітамінів і мінералів) та краплі En (мацерат тибетських лікарських трав на оливковій олії extra virgin). Капсули Sanctitas М, виготовлені з добірного насіння розторопші (подарунок Діви Марії), справді є ліками практично від усіх хвороб – важкі отруєння, панкреатити, хвороби печінки, навіть важкі ураження типу цирозу, хвороби шлунка й кишковика.

Краплі En є гарантією того, що та хімія, якою набитий наш організм внаслідок нераціонального сучасного способу життя, буде повністю виведена. Між іншим, це один із небагатьох справді дієвих засобів позбавитися алкогольної й наркотичної залежностей, але за умови, що людина цього хоче. Але ж при цьому крапля En, нанесена на герпетичне запалення шкіри, за 3-4 нанесення цілком його усуває. Антибактеріальна та противірусна дія при ентеральному та парентеральному введенні (саме так!) не має аналогів.

У комплексі ці препарати чудово оздоровлюють організм. Вони є навіть профілактичними щодо онкологічних захворювань. Для нас дуже важливе кожне врятоване життя наших хлопців! Відповідальність величезна! Тому ми ретельно підходимо до кожної розробки та виробництва засобів, що дає нам змогу зробити якісний, дієвий та надійний продукт без додавання жодної хімії», – говорить Ольга Тимошенко.

Крім того, для військових необхідні високопоживні, повноцінні харчові продукти з комплексом вітамінів та мікроелементів, які зручно мати «під рукою».Наразі команда Фараон завершила розробку новітніх сухих пайків для наших військовослужбовців і шукає інвестора.

Так уже розроблено рецептуру та технологію виготовлення амарантових каш, кулішів – дуже поживних, збагачених продуктів, без жодних хімічних домішок, але при цьому з досконалими смаковими якостями та відповідністю найвищим стандартам. Ці продукти зі збалансованим складом біологічно активних речовин, а особливу цінність представляють показники вмісту кальцію та заліза.

Кальцій незамінний для формування кісткової тканини, а залізо входить до складу гемоглобіну, багатьох ферментів та білків, бере участь у трансформації калорій безпосередньо в життєву енергію. Крім того, амарант містить рекордну кількість складних вуглеводів, що також є природним джерелом енергії. А ще вітаміни (Е, А, групи В, С, РР, F), мінерали (K, Mg, Mn, Cr, Zn та інші).

Спеціально розроблена лабораторна технологія виготовлення дає можливість вилучити зі складу сировини амаранту фітини й таніни, які уповільнюють всмоктування поживних речовин у шлунку та кишківнику. Таким чином, ми маємо продукт найвищої очистки й якості, багатий на клітковину мікроскопічної фракції та ще й без хімічно активних перешкод для кращого засвоєння організмом. Але головне, що команді вдалося максимально зберегти лізин та триптофан, на які багатий амарант.Крім того, до складу каш входять смакові винятково корисні добавки, більшість яких використовуються також у харчуванні по Аюрведі: сіль йодована, коріандр, паприка, базилик, лавровий лист, червоний і чорний перець, цибуля ріпчаста та порей, часник, пастернак, томати, морква, петрушка, селера, крохмаль кукурудзяний, сири сушені й мелені (Пармезан, Блю Екстра Стронг), сушене мелене м’ясо курки, імбир.

Вживання продуктів такого класу дасть можливість не тільки зберігати відчуття ситості тривалий час, але й нормалізувати метаболізм, зміцнити центральну та периферичну нервові системи, активізувати роботу шлунково-кишкового тракту та печінки, запобігти розвитку анемії, зміцнити кісткову та хрящову тканини, підвищити імунітет організму. Абсолютний продукт.

Також компанія розробила продукти, призначені для спортивного та дієтичного харчування для людей із целіакією, цукровим діабетом (окрема група продуктів із низьким глікемічним індексом).

Для виробництва своєї продукції компанія «Фараон» закуповує сертифіковану сировину найвищої якості, орієнтуючись на стандарти Японії та США, де добавки приймають 90% населення. До війни й на її початку, поки можливості були дещо більші, завозили сировину з Тибету. До того ж, улітку окремі рослинні компоненти компанії дарували науково-дослідні інститути України та бізнесмени. Так Олександр Дуда та Іван Томенко постійно допомагають насінням та сировиною на основі амаранту та проса.«Війна сконцентрувала наше орієнтування на вітчизняного виробника. З сировиною не все так просто, як здається. Якість сировини впливає на якість продукту. Ми навіть прийшли до того, що продукція повинна мати сертифікат якості (ISO) та кошер, то ж і сировина має бути відповідною», – говорить Алекс Артюхов.

На сьогодні значна частина продукції Хаиша-М відправляється за прямими запитами, в першу чергу військовим і винятково на безоплатній основі. Так із часу початку повномасштабної війни «Фараон» надав допомогу нашим військовослужбовцям на суму понад 4 млн гривень, а крім того продукцію власного виробництва на ще половину цієї суми. Реалізація ж продукції «Фараон» відбувається на різних інтернет-ресурсах (сайт, маркетплейси, соціальні мережі).

Згодом компанія планує вийти й на оффлайн-продажі в аптеках, маркетах та власних торгівельних майданчиках.

«Звичайно, ціна на селективну продукцію абсолютної якості, виготовлену за найвищими стандартам, лабораторного виготовлення не може бути низькою, але виготовлення власної сировини, удосконалення виробництва та дослідження вже дають нам змогу сказати, що згодом наша продукція буде доступнішою у ціновому плані.

Зокрема на сьогодні нам вдалося вдвічі знизити вартість засобів на основі силимарину Sanctitas M завдяки удосконаленню самої конструкції обладнання. Це дозволило вивести технологічний цикл на новий рівень – суттєво скоротилися витрати часу й сил для його реалізації, при цьому зросли обсяги виробництва. Якість і властивості кінцевого продукту збереглися абсолютно», – додає Алекс Артюхов.

Читайте також: Органічних виробників України підтримають грантами

Наразі «Фараон» працює над залученням партнерів для того, щоб мати можливість розширювати виробництво, особливо в сфері дієтичних продуктів харчування. Адже зараз лабораторія компанії не покриває всі запити. Крім того, поки в країні точиться війна, нашим воїнам необхідні препарати найвищої якості, повноцінне харчування – здоров’я військових є важливим аспектом обороноздатності країни.

«Фараон» готовий до виробництва всіх необхідних продуктів для військових – створено систему «від сировини до кінцевого продукту», яка зможе й буде повноцінно функціонувати, проблема тільки в відсутності необхідного обладнання. І тут було б доцільно заручитися підтримкою та допомогою на державному рівні!

«Перелік розроблених нашою командою продуктів, які не мають аналогів на ринку, вражає. Однак для повноцінної роботи на повну потужність перелік необхідного обладнання, лабораторних приладів, розхідних матеріалів величезний.

Ми звертаємося за підтримкою до держави, суспільства та меценатів щодо надання допомоги з розхідниками й обладнанням, оскільки війна обрубала багато можливостей, але при цьому чітко окреслила пріоритети. Адже мета благородна – виробництво фармацевтичних, косметичних і дієтичних натуральних засобів та продуктів для наших воїнів, дітей, інтелектуалів, спортсменів – а це майбутнє нації» – зазначає Григорій Рєзніков.

«Для нас ця сфера – це не тільки бізнес, а й мета! Ми не полишаємо її. Під час невеличких перерв між виробництвом фармацевтичних засобів та розробкою лінійки дієтичних харчових продуктів, проводимо експериментальні дослідження.

Потреба в лабораторних розхідниках величезна, й іноді, очікуючи на допомогу небайдужих в забезпеченні лабораторними інструментами чи сировиною, ми маємо трохи вільного часу на експерименти. Не зважаючи на те, що війна внесла свої корективи, ми не полишаємо жоден з наших напрямків, але є більш пріоритетні. Всьому свій час, як то кажуть. Але нічим не спинити Ідею…час якої настав!» – Підсумовує Григорій Рєзніков.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!