На молочній фермі в Сумській обл. відкрито єдиний в Україні Центр дуальної освіти

0 234

На базі оновленої реконструйованої ферми ТОВ «Молоко Вітчизни» відкрили єдиний в Україні Центр дуальної освіти. Це – спільний проєкт «Молока Вітчизни» та Сумського національного аграрного університету (СНАУ).

Про це повідомили у компанії.

Дуальна освіта сприяє подоланню розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом. Відтепер студенти СНАУ зможуть поєднувати теоретичну частину навчання в університеті з практичною на фермі «Молоко Вітчизни», де реалізовані новітні технології в тваринництві.

З появою центру значно розширюються можливості для підготовки кваліфікованих кадрів у галузі ветеринарної медицини.

«Ми пропонуємо навчання, в першу чергу, тим, хто хоче пов’язати з своє майбутнє молочним бізнесом, з молочним скотарством», – зауважив генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» Федір Рошка.

Центр дуальної освіти має повністю оснащений навчальний клас на 60 осіб, три плазмові панелі, сучасний проектор та екран. Також є гуртожиток для студентів і персоналу.

Родзинкою центру є приміщення, відокремлене від навчального класу скляною стіною, де знаходитиметься жива тварина. Там встановили спеціальний станок для розчищення копит. Ментори та працівники ферми зможуть наочно демонструвати необхідні маніпуляції. Тут відпрацьовуватимуть практичні навички на живій корові, включаючи УЗ-діагностику, осіменіння, розчищення копит та інші процеси.

За словами головного лікаря ветеринарної медицини «Молока Вітчизни» Тараса Дзебчука, зазвичай молоді спеціалісти бачили корів лише на картинках у книжках, не розуміють і не знають, як працювати з живою твариною. «Для того, щоб перевчити й адаптувати таких молодих працівників, потрібно витратити близько двох років», – зауважив він.

Заступник генерального директора з ветеринарної медицини і ментор Центру дуальної освіти Олександр Лисенко наголосив, що «у підсумку ми матимемо студентів, готових на 100% до роботи за фахом на виробництві відразу після закінчення навчання у виші».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!