На Одещині полуницю тепер вирощують за італійськими технологіями

0 614

Ягідники Одеської області поступово переходять на вирощування ранніх сортів суниці садової в міні-теплицях. Новий підхід до вирощування не тільки гарантує ранній період збору, а й приносить непогані прибутки.  

Цю технологію запозичили з Італії, де місцеві фермери часто використовують таку просту та недорогу конструкцію для захисту насадження від граду та пошкодження птахами.

Однак на відміну від Італійських виробників, які в якості захисного матеріалу зазвичай обирають сітку, фермер з Одеської області вирішив використати агроволокно, яке ще й забезпечило захист від весняних заморозків та більш раннє дозрівання врожаю.

Минулого року всю продукцію вдалось зібрати протягом  травня. Більш ранній період збору у поєднанні з високою якістю продукції в підсумку забезпечили виробнику хороший прибуток.

Серед усіх сортів, виробник найбільше відзначив новий надранній сорт Квікі, збір урожаю якого почався на 6 днів раніше ніж сортів Клері та Лофті (Амі), а також сорт Лофті (Амі) за його дуже високу урожайність.

За словами виробника, ягода обох цих сортів мають відмінну транспортабельність та лежкість, що дозволяло зберігати, транспортувати та реалізовувати ягоду протягом 5 днів навіть без охолодження.

В планах у виробника подальше розширення площі під даною культурою, оскільки в сезон збору та реалізації продукції попит на його ягоду значно перевищував пропозицію.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією FruiTech

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!