На півдні України істотно подешевшає полуниця

0 2 406

Поліпшення погодних умов в південних регіонах України з понеділка 27 травня може привести до різкого зниження середніх цін на суницю садову (полуницю) у південних регіонах країни.

Про це EastFruit повідомляють виробники ягоди з Херсонської та Миколаївської областей. У цих регіонах очікується підвищення середньодобових температур до 28-30 градусів за Цельсієм, що призведе до прискорення дозрівання суниці і підвищенню її пропозиції на ринку.

Якщо минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 35-40 грн/кг, то вже до кінця дня в неділю вони почали знижуватися в південних і східних регіонах країни.

Зокрема, з’явилися пропозиції суниці навіть дешевше 30 грн/кг. Аналітики вважають, що оптова ціна на суницю садову може вже до середини тижня опуститься нижче одного долара за кг. в південних регіонах країни і продовжить знижуватися.

Певну підтримку цінам надають несприятливі погодні умови в західних регіонах країни, де тривають проливні дощі. Вони не тільки відтягують початок сезону дозрівання ягоди, а й призводять до втрати частини врожаю.

Очікується, що постачання на ринок суниці відкритого ґрунту з центральних регіонів України почнеться вже в кінці поточного тижня, а це вже приведе до ще більш істотного зниження цін на ягоди.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!