На Полтавщині громада створює комунальні теплиці

0 2 074

Незабаром в Опішні, що на Полтавщині, з’явиться комунальне підприємство «Опішня-Агро», яке займатиметься парниковим бізнесом. Таким чином місцеві мешканці збираються не тільки вирішити проблему створення додаткових робочих місць, а й наповнювати бюджет.

«Один зі шляхів подальшого розвитку громади – у діяльності комунального підприємства «Опішня-Агро», яке буде вести сільське господарство, теплиці та вирощуватиме аграрну продукцію. Максимально будемо займатися тими видами робіт, де потрібна ручна праця», – розповідає голова громади Микола Різник.

«Що це дасть для громади? По-перше, створення додаткових робочих місць. Таким чином, молодь буде впевнена, що залишившись у громаді, матиме за що жити, а не шукатиме кращої долі за межами країни.

По-друге, будемо вирощувати у теплицях продукцію для внутрішнього споживання, для шкіл, садочків та реалізації її під власним брендом. По-третє, за рахунок обробітку землі, зможемо забезпечувати діяльність підприємства та наповнювати бюджет», – каже голова.

Для втілення цієї ідеї у громаді є все необхідне: земля, місця для відновлення ферми та будівництва теплиць, люди, які вже зараз готові приступити до таких видів робіт. Незабаром з’явиться і техніка, а для вирощування зелені та овочів планують збудувати сучасні теплиці з крапельним поливом, а на місці нині покинутих в одному із сіл зведуть ангари для зерна.

Будівництво теплиць та обробіток перших гектарів комунальної землі планують розпочати вже цього року.

SEEDS.org.ua за інформацією kolo.news

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!