На ранчо під Конотопом почали розводити оленів та ланей

0 614

Неподалік Конотопа Сумської області створили ферму для розведення оленів та ланей. Місцевий підприємець почав розводити тваринок, щоб згодом частину з них випустити у довколишні ліси. Нині там вже півсотні унікальних тварин.  

Тривалий час власник ферми Дмитро працював за кордоном, де зустріти оленя в живій природі не рідкість. Після чого йому і спало на думку поповнити Конотопські ліси такими тваринами та оновити генофонд. Першого оленя за п’ять тисяч євро він привіз з Угорщини і випустив у ліс.

“Він уже ходить в природі з нашими самками. І від нього навіть уже є потомство. Не завжди ж брати від природи, від землі, мабуть, іноді треба й віддавати”, – зауважує Дмитро.


Нині на оленячому ранчо півсотні тварин. Більшість із них завезені з-за кордону, до прикладу, олениці – з Нової Зеландії.

“Один – румунська лінія, другий – новозеландська лінія, англійська лінія, і австрійська лінія. Вони всі привезені з різних країн”, – розповідає власник ранчо Дмитро Русанов.  

Наступним кроком стало будівництво оленячої ферми. Кожна тварина на ранчо пронумерована, щеплена та прочіпована.

Особливо ретельно Дмитро стежить за харчуванням та відбором гаремів для оленів-самців. За словами власника, для кожного самця пара підбирається за його генетичною лінією.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!