На Вінничині добудовують новий сучасний корпус  молочної ферми

0 646

Фермерське господарство “Велес Віта”, завершує будівництво нового корпусу молочно-товарної ферми на 500 корів безприв’язного утримання у селі Попелюхи та продовжує роботу над новим корпусом МТФ на 750 корів у с. Дружба (Муровано-Куриловецький р-н Вінничини).

Господарство, очолюване Петром Струсевичем, розвиває скотарство в селах Попелюхи, Дружба та Біляни. Зараз ФГ “Велес Віта” – найбільше молочне господарство району, а враховуючи темпи розбудови, незабаром може стати лідером області.

Створене у 2000 році, господарство орендує понад 3,1 тис. га сільськогосподарських угідь. Впродовж 2018-2020 рр. “Велес Віта” активно проводить реконструкцію діючих приміщень для утримання худоби та розбудовує нові сучасні корпуси.

На відділку у с. Попелюхи, де корів доять у доїльній залі німецького виробництва (Gea) цьогоріч завершено роботи із організації індивідуального утримання телят, а також – нового корпусу на 500 корів.

На відділку у с. Дружба минулого року ФГ “Велес Віта” завершили будівництво першої черги молочно-товарної ферми на 700 голів. Інвестиції в розбудову склали 45 млн грн, з яких 11 млн грн — вартість молочного блоку із доїльною залою Milkline на 28 місць.Зараз на відділку триває розбудова наступної черги молочно-товарної ферми – на 750 голів. На майданчику встановлено установку для сепарування гною: суху фракцію планують використовувати на як відновлювану підстилку, а рідку, після відстоювання у критих бетонованих лагунах, вноситимуть шлангами на поля поруч із фермою.

Керівник, заслужений працівник сільського господарства і депутат Вінницької облради, Петро Павлович ділиться планами: “Окрім завершення наступної черги будівництва, до кінця року розраховуємо закупити ще й понад 100 племінних нетелів”.

Загалом у господарстві утримується 3760 голів великої рогатої худоби, в тому числі 1070 голів корів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Асоціації виробників молока

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!