На Волині фермерам пропонують безвідсоткові позики для створення нових плантацій малини

0 2 200

У Дубівській громаді, що у Ковельському районі Волині, обіцяють підтримати фермерів, які захочуть вирощувати малину. Тут даватимуть безвідсоткові кредити на 2 роки та консультації від підприємств, які постачають заморожені ягоди за кордон, розповів голова громади Роман Троцюк, пише SEEDS.

«Жителі громади їдуть до сусідньої Польщі для збирання врожаю ягідних культур. Сьогодні виникла можливість створення власного бізнесу з вирощування та продажу малини на території громади. На території Дубівської громади розміщені підприємства, які займаються замороженням та постачанням за кордон ягідної продукції.

Для створення бізнесу, звісно, потрібен стартовий капітал та знання технологій. Сьогодні виникла унікальна можливість отримати безвідсоткові кредитні кошти на два роки для створення малинового бізнесу та отримання консультацій з технології вирощування», – зазначає посадовець.

«Чому такий бізнес цікавий для громади. Дубівська громада – аграрна громада. На території є землі різної родючості, а малина не вибаглива до землі. Створення плантацій малини призведе до створення робочих місць в наших селах (достатньо піднімати економіку сусідньої Польщі та працювати на пана варто почати працювати на себе).

Якщо в одному селі даною справою будуть займатися декілька підприємців то вони зможуть кооперуватися та зменшити транспортні витрати на доставку продукції до переробного підприємства, при більших обсягах продукції виникає можливість вибирати підприємство з переробки з кращою ціною.

Якщо є жителі, яких цікавить дана ідея пишіть у коментарях, або в месенжер. Погодні умови дозволяють закласти малинову плантацію в даний час, та отримати прибуток вже в 2021 році», – пише Роман Троцюк на своїй сторінці у Facebook.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!