На заводі «Добродія» запустили виробництво пелет з метою забезпечення власних потреб у паливі сушарки зернових культур

0 431

У жовтні на заводі, що виготовляє вівсяні пластівці та продукцію на зерновій основі під ТМ «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА, відкрили цех із виготовлення пелет. Тверде паливо вироблятиметься з відходів виробництва (лушпиння вівса) та відходів елеватора (відходів після очищення соняшнику), пише SEEDS.

Як розповіли у компанії, виробництво пелет запущено з метою забезпечення власних потреб у паливі сушарки зернових культур, яка перейшла на опалення твердим паливом минулого року. Рішення переходу на альтернативні джерела енергії було прийнято у рамках Стратегії сталого розвитку (sustainability), якої дотримується Agricom Group (керуюча компанія), і яка передбачає повну відмову від використання природного газу і заміну використання більшої частини електрики на підприємстві сонячною енергією.

Вартість проєкту входить до загальної суми другого етапу реорганізації заводу, яка складає близько $2 млн.

Нагадаємо, що виробництвом пелет з відходів моркви, петрушки, буряка і соняшнику займається керівник кооперативу «Гагауз Єрі» з села Котловина Одеської області Михайло Цонков. Біопаливо тут виробляють з відходів сільгоспкультур, які залишаються після збору насіння. Детальніше про це читайте у матеріалі «Під Одесою фермер виготовляє біопаливо з овочевого бадилля».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!