Найбільшу в світі картоплину виростили у Новій Зеландії

0 1 388

Фермери часто беруть участь у виставках, де змагаються, хто отримав кращий врожай та виростив найбільший овоч чи фрукт. Є подібні змагання і серед картоплярів. Але, напевне, найбільшу картоплину в світі виростили не для змагань. Гігантська бульба без жодних зусиль виросла на городі подружжя з Нової Зеландії, повідомляє SEEDS.

Подружжя Донна та Колін Крейг-Брауни не прагнули встановлювати жодних рекордів та просто садили картоплю для власного вживання. Коли господар викопав гігантську бульбу, то спочатку навіть не зрозумів, що то картопля.

“Я порався на городі, взяв вила, встромив їх у землю і підчепив щось незрозуміле. Ми з дружиною думали, чи то земляна груша, чи старий м’яч. Потім я зрозумів, що це картопля”, – розповідає Колін Крейг-Браун.

Картоплина-рекордсменка важить майже вісім кілограмів. Їй навіть дали ім’я (Даг) та подарували капелюха. Ймовірно, це найбільша бульба у світі. Подружжя вже подало заявку до Книги рекордів Гіннеса. Попередня рекордна бульба важила більш ніж 5 кілограмів. Її виростили у Великобританії.

“Якщо ми підтвердимо рекорд, влаштуємо пишне святкування”, – говорить Донна Крейг-Браун.

Картоплину їсти не будуть. Господар має хобі – виготовляє міцні напої, тому планує виготовити на основі Дага особливу горілку.

Читайте також: Найбільший гарбуз у світі важить більш ніж тонну

Цього року було встановлено ще один знаковий городницький рекорд – в Італії виростили найбільший гарбуз. Фермеру Стефано Кутрупі вдалося виростити кабака вагою 1226 кілограмів. Таким чином виробник встановив світовий рекорд.

SEEDS за матеріалами Вікна-новини

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!