Найсучаснішу виноробню України відкриють вже за кілька місяців

0 1 105

Улітку цього року в селі Веселе, поблизу Нової Каховки (Херсонська область), відкриють сучасну виноробню. Технологічні приміщення розташовані безпосередньо біля виноградників. Наразі будівництво підприємства триває, повідомляє SEEDS.

Новий високотехнологічний об’єкт належить Виноробному господарству князя Трубецького.

“Нарешті доїхав до Нової Каховки на дуже незвичайний об’єкт-виноробню з топовим світовим технологічним обладнанням з амбіцією створювати супервино за найвищими світовими стандартами. Прекрасний світлий архітектурний простір. З тераси другого поверху нескінченна панорама полотна виноградників та лавандового поля, що наближаються до горизонту. Навіть узимку повітря тут неймовірне. Зайнялися бажанням створити настільки ж фантастичний світловий дизайн цього природно-інноваційного простору”, – написав на своїй сторінці у Facebook Микола Каблука, засновник світлотехнічної компанії Expolight.

Нова виноробня буде не лише інноваційним виробничим, а й туристичним об’єктом, оскільки на підприємстві організовуватимуть екскурсії.

Варто зазначити, що кліматичні зміни вносять свої корективи у розвиток виноградно-виноробної галузі України. У зв’язку з цим географія виноградарства в Україні почала змінюватись. Про це повідомив очільник Мінагрополітики Роман Лещенко у своєму блозі на Економічній Правді.

Читайте також: Географія українського виноробства розширюється за рахунок кліматичних змін

“Якщо раніше виноградні сади зосереджувалися в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Закарпатській областях, то зараз вони можуть масштабуватися на інші території. Це нам дає можливість збільшити площі виноградників, створити нові робочі місця, нарощувати виробництво, експорт, залучати інвестиції, зробити галузь передовою в агросекторі, а українське вино популярним серед населення та у світі”,- повідомив Роман Лещенко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!