Названо імена менторів конкурсу нацпремії для жінок в агробізнесі WE АГРІ

0 138

Вже завтра в Україні стартує Національна премія для жінок в агробізнесі WE AGRI- цей конкурс розпочнеться в рамках аграрної виставки “Агровесна 2020”. Окрім суспільного голосування, в роботі конкурсу примуть участь ментори зі значним досвідом роботи в агросекторі.

Організатори ком’юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA та Наталія Гордейчук директор ТОВ “Інфоіндустрія”.  

Захід пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.

Ініціатор створення ком‘юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації, засновниця SAPIENZA .Media, міжнародний консультант ФАО (ООН).


Менторами проекту WE AGRI вже стали: Інна Мєтєлєва, екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Оксана Просоленко, регіональний директор Асоціації «Дунайська соя»; Владислава Магалецька, Віце-президент міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer в Україні, Голова комітету з питань агропродовольчого бізнесу СУП, член Національної Ради Реформ, екс- заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції; Оксана Луценко, координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу, голова правління ГО “Еко-Марафон Грін Бізнес Юкрейн”, автор та ведуча програми “Еко-марафон на Agro FM”; Ірина Титарчук, кандидат економічних наук, доцент НУБіП України, виконавча директорка ITFC; Наталія Гордійчук, засновниця компанії “Агрітема”.

Познайомитись з менторами WE AGRI, дізнатись детальніше про умови конкурсу, можна 18 лютого о 14.00, завітавши на круглий стіл Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства  бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri). Організаторами заходу стали агромедіа-агенція SAPIENZA (Катерина Звєрєва), ІА “Інфоіндустрія” (Наталія Гордійчук) та підприємниця Ганна Морозова. Захід пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6. На заході відбудуться виступи усіх менторів та організаторів.

Оксана Просоленко, регіональний директор Асоціації «Дунайська соя» коментує подію:

«Мені дуже імпонує заснування спеціальних премій для дівчат та жінок. Аби вони впевнилися, що у багатьох сегментах аграрного сектору є місце для жінок, і вони можуть досягати високих результатів та реалізовувати себе на різних позиціях та водночас не втрачати своїх жіночних якостей. Для жінки важливо знайти «золоту середину» між професійними та особистісними амбіціями. На кожному етапі життєвого розвитку для жінок незалежно від статусу неодмінно виникають можливості для розвитку, важливо їх вчасно розпізнати та використати. Рада підтримувати дівчат, які бажають створювати свої проєкти, адже часто присутність досвідченіших наставниць і однодумців може додати впевненості і віри у власні ідеї».

Інна Мєтєлєва, екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства вважає:

“Агрофуд – це про цінність життя, майбутнє, впевненість та безпечність. І це також про смак життя. Ці цінності історично та генетично поколіннями генерують, зберігають та передають жінки. Жінка миротворця та берегиня. Воїном вона стає коли приходить загроза щодо її безпеки, сім’ї чи справи якою вона займається. Тому започаткування такої ініціативи об’єднання жінок на основі спільних цінностей і спільних дій посилить як кожну агроледі так і створить нові можливості для росту, взаємодії та реалізації спільних ініціатив. І не є важливо вік, досвід чи досягнення. Важливим є бажання впливати і змінювати життя на краще у спільному русі, зі спільними цінностями і діями».

Ірина Титарчук, кандидат економічних наук, доцент НУБіП України, виконавча директорка ITFC стверджує:

«Можливостей для розвитку власної особистості та підприємництва у сучасної жінки безліч. Агро, машинобудування, ІТ, соціальне підприємництво або традиційна «жіноча» галузь — освіта та інші напрями потребують жінок на керівних посадах. «Але жодна порахована цифра росту ВВП на трильйони доларів від збільшення ролі жінок на ринку праці не переконає їх в тому, що потрібно займатись бізнесом. І тут важливо, щоб підприємницьку ініціативу підтримувала родина, близькі люди, колеги, суспільство в цілому, та, власне, інші жінки. Розвиток таких жіночих комюніті, як WE Agri, дозволяє об’єднати та навчити жінок, зменшити ризики, експерементувати та розширити їх можливості. А жінці обов’язково слід спробувати реалізувати свій потенціал».

Владислава Магалецька, Віце-президент міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer в Україні, Голова комітету з питань агропродовольчого бізнесу СУП, член Національної Ради Реформ, екс- заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції запевняє:

«Якщо людина хоче домогтися успіху в політиці або бізнесі – то і так його доб’ється, всупереч всім квотам і скляним стелям уламків патріархату. Наприклад, працюючи в Міністерстві агрополітики я залучила кредит ЄІБ на 400 млн. дол. США. І я рада бачити, що в комітеті з питань агропродовольчого бізнесу СУП є успішні компанії, якими вміло керують жінки, які генерують внутрішні інвестиції в Україну. Для мене це – норма».

Оксана Луценко, координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу, голова правління ГО “Еко-Марафон Грін Бізнес Юкрейн”, автор та ведуча програми “Еко-марафон на Agro FM” зазначає:

 “Відповідальне виробництво, свідоме споживання, еко-наставництво, навчання та генерація нових ідей в галузі еко-стилю життя, реалізація успішних проектів сталого розвитку та екологічних ініціатив бізнесу – все це реалізується переважно в компаніях, де активну участь у проектах беруть саме жінки. Їхнє нестримне прагнення зберегти навколишній світ заради здоров’я дітей дає неймовірно потужний заряд енергії для реалізації найамбітніших починань. В Партнерстві “Green Business Ukraine” ми готові підтримати та посилити жінок для розвитку відповідальності компаній, росту їх конкурентоспроможності та гармонізації діяльності в соціально-екологічному середовищі».

Наталія Гордійчук, засновниця компанії “Агрітема” переконана:

«Сьогодні вкрай важливо переосмислити наші підходи до споживання природних ресурсів та наших звичок у веденні побуту. Для жінок, як берегинь роду, здоров’я та добробут родини надважливі. Говоримо ми про власний дім, країну чи планету. Саме тому серед активістів екологічних ініціатив дуже багато жінок. Я впевнена – лише об‘єднавшись, ми можемо більше!»

Головна мета цієї події – започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі. Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі. Професійне журі оберуть фіналістів та переможниць. 

Нагородження фіналісток відбудеться наприкінці року.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!