Невеликі переробні агропідприємства України можуть долучитись до бізнес-акселераційної програми   

0 84

Для мікро-, малих та середніх сільгосппідприємств України полегшили доступ до провідних технологій, знань та іноземних ринків, пише SEEDS.

За підтримки Програми USAID АГРО Soul Partners розпочав реалізацію проєкту, учасники якого отримають можливість безкоштовно пройти 3-місячну навчальну програму з підготовки до залучення фінансування для розвитку та збільшення інвестиційної привабливості бізнесу та отримати 6-місячний технічний супровід – індивідуальні консультації та менторську підтримку від профільних українських експертів для цілей залучення інвестицій та розширення бізнесу.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Реєстрація на безоплатну бізнес-акселераційну програму для 20 переробних сільгосппідприємств триває до 19:00, 26 липня. Саме навчальна програма триватиме з 6 серпня по 6 листопада цього року.

Участь у програмі можуть взяти підприємства, що відповідають таким вимогам:

  • мікро-, малі та середні с/г переробні підприємства, що зареєстровані та здійснюють діяльність в Україні від 1 року і більше;
  • бізнеси, які мають продукт або послугу, що вже продаються на українському ринку або експортуються;
  • підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Щоб долучитися до участі, необхідно мати сформовану команду засновників та працівників, які інвестують в успішний розвиток проєкту, відкриті до наставництва та зацікавлені в розвитку своєї компанії (не менше 2-х осіб), пише USAID АГРО.


Участь у проєкті потребуватиме 3–4 години часу кожні 2 тижні протягом 3-х місяців основної програми (лекції та робота над розробкою матеріалів та презентацій про вашу компанію для подальшого залучення фінансування).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!