Родина фермерів з Рівненщини розвиває ягідний агротуризм

0 58

У селі Маща, що на Рівненщині, не лише вирощують ягоди суниці садової (полуниці), а й пропонують людям їх зібрати особисто. Розвиває агротуризм родина Мельників, яка ягідництвом розпочали займатися ще у 2011 році, пише SEEDS.

Спочатку було декілька соток землі, а вже сьогодні фермери працюють на 23 гектарах, частина з яких під органікою. Суниця садова займає 2 га. Сорти переважно нідерландської та італійської селекцій. Усе під крапельним поливом.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Також фермери вирощують малину, обліпиху, озиме жито та займаються садівництвом, повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації.


«Підприємство розвивається та просуває свій бренд «Garbio by Melnik». Для придбання техніки скористалися державною програмою «5-7-9». А витрати на сертифікацію органічного виробництва їм відшкодували з обласного бюджету.

Закликаю підприємців Рівненщини користуватися державними та обласними програмами підтримки. Саме платформа «Зроблено в Україні» націлена на розвиток місцевого бізнесу», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!