Невеликі українські підприємства з областей бойових дій зможуть отримати гранти

0 134

Малі та середні українські підприємства з областей бойових дій мають можливість отримати грантову підтримку. В межах проєкту одразу 10 компаній здобудуть гранти по 10 000 євро на розвиток бізнесу, пише SEEDS.

Заявку можуть подавати підприємства, зареєстровані у таких областях України: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Одеська, Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська та Київська області (місто Київ не бере участі).

Заявник має здійснювати діяльність за наступними напрямками: постачальники та/або виробники харчової продукції; галузі, які підтримують виробників/постачальників харчової продукції, такі як виробництво промислових холодильників або вентиляційних систем, виробництво машин або обладнання для виробництва продуктів харчування та напоїв.

Читайте також: Фермери Одещини збираються вирощувати більше кавунів

Також компанія має потенціал для швидкого розширення виробництва, що сприяє нормалізації місцевих економік, в яких вони ведуть свою діяльність. Крім того, підприємство, яке подається на отримання гранту, раніше не мало отримувати грантів від GIZ або інших міжнародних організацій чи проєктів міжнародної технічної допомоги протягом останніх 24 місяців.

Крім того, чисельність працівників має складати від 11 до 249 осіб на момент подання заявки, повідомив Український фонд стартапів. Ознайомитися з деталями та критеріями конкурсу можна за посиланням.

Дедлайн подачі заявки: 9 квітня 2023 року 23:59 включно. Оголошення результатів конкурсного відбору очікується до кінця травня 2023 року. 10 грантів по 10 000 євро на підтримку українського підприємництва стали доступними в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».


Програма співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ спільно з Міністерством цифрової трансформації України, українським порталом державних послуг онлайн Дія, українською державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та українським національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес. Партнером-виконавцем ініціативи є Український фонд стартапів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!