Новий фруктовий сезон в Аргентині як відображення загальної ситуації

0 167

Мало хто з виробників в Аргентині сподівається, що на фруктовий сектор у 2019 році очікує позитивний сезон. Про це повідомляє FreshPlaza.

Експерти висловлюють побоювання, що новий сезон для фруктів буде складним як всередині країни, так і за кордоном. Для прогнозування власних ризиків рекомендується враховувати кілька основних чинників.

Так, щодо виробництва груш і яблук обсяги залишаться аналогічними тим, що були досягнуті в попередньому сезоні. Але очікуваний обсяг (трохи більше 1 млн тонн) може зменшитися через можливий град, наприклад, або інші погодні умови.

Покладати великі сподівання на Європейський Союз не варто, оскільки там очікується перевиробництво. Так, в країнах ЄС яблук зібрано на 36% більше, ніж попереднього року. Зростає виробництво яблук і в США (5,1 млн тонн проти 4,9 млн).

Збільшення виробництва яблук в північній півкулі турбує аргентинських експортерів. Тим часом, виробництво груш в країні збільшилося на 5%.

Однією з найбільш болючих проблем є фінансування. В Аргентині державне кредитування у сфері овочівництва фактично відсутнє, а ставка по місцевим кредитам і продажу чеків злетить до 50% в рік. Зіткнувшись з цим сценарієм, експортери прагнутимуть знайти фінансування за рахунок авансів від імпортерів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!