Одну з найсучасніших молочних ферм в Україні відкрито на Тернопіллі

0 306

 

У селі Пилява на Тернопіллі компанія «Бучачагрохлібпром» запустила ще один корівник на понад шість сотень голів.

Ферма відповідає міжнародним стандартам, обладнана найсучаснішою технікою та є однією із найкращих в Україні. Керівник компанії Петро Гадз та колектив підприємства створили тут усі необхідні умови для комфорту тварин й удосконалення продукції – матраци, хедлоки, щітки, адаптивне освітлення, автоматичне гноєвидалення, вентиляція, система відстежування та покращення мікроклімату, пише За Збручем.

Запрацювала нова ферма в середу, 8 грудня. Привітав колектив із ще одним досягненням керівник ПАТ «Мшанецьке» Петро Іліщук.

– Дізнавшись, що сьогодні в Петра Гадза свято – відкривається нове містечко для тварин у селі Пилява, я з великим задоволенням приїхав. Вітаю Петра Івановича, весь колектив, будівельників та усіх, хто працював над спорудженням цього приміщення. Якщо Миколай приносить подарунки, то це – сюрприз для всієї Бучаччини й області загалом. Ще влітку ми відкривали такий самий корівник. Я здивований, що за такий короткий термін «Бучачагрохлібпрому» вдалося створити один із найкращих комплексів у Західній Україні, – зазначив Петро Іліщук.

У компанії кажуть, що це – другий із трьох запланованих нових корівників. Нещодавно такий уже ввели в експлуатацію в с. Соколів. Незабаром буде добудований аналогічний в с. Осівці.

Як раніше повідомляв SEEDS, фермерський кооператив на Запоріжжі, що займається вирощуванням фруктів та ягід, отримав грант від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) на закупівлю відповідного обладнання: сушарка, індукційні плити, морозильна камера, дегідратор, духова шафа, овочерізка, подрібнювач. Наявність такої техніки дозволить господарству збільшити асортимент смаколиків, а також допомогти з реалізацією фруктів та ягід іншим фермерам.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!