Окупанти вкрали мільйони тонн українського врожаю

0 181

Російські окупанти продовжують здійснювати різноманітні злочини проти нашої країни та українців. Одним із таких є розкрадання та знищення державного майна. Зокрема, росіяни продовжують відбирати новий урожай у фермерів, котрі проживають та працюють на тимчасово окупованій території, пише SEEDS.

Така інформація прозвучала з вуст міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського у Національному телемарафоні. «Минулого року на територіях, які сьогодні окуповані, урожай загалом був близько 20 млн тонн зернових та олійних культур. Ці регіони традиційно мали багато озимих пшениці та ячменю, які одними з перших збирали в Україні влітку. Це означає, що обсяги зловживань щодо нового врожаю обчислюються там мільйонами тонн. Це злочини різного характеру, але у будь-якому разі – розкрадання», – зазначив він.

Читайте також: Окупанти привласнили два елеватори в Запорізькій області

За словами Миколи Сольського, вилучення урожаю здійснюється шляхом грабежів, розбою, шахрайства та примусу. Злочини плануються та реалізуються чиновниками-силовиками високого рівня із росії, а також колаборантами. У першу чергу, окупанти вилучають агропродукцію у фермерів, котрі мають активну проукраїнську позицію.

До слова, через напад росії на нашу країну багато українців залишились без домівок, або їхні квартири та будинки стали непридатними для проживання. Для відновлення житла постраждалих від дій окупантів співгромадян команда волонтерів, PR-спеціалістів, маркетологів і розробників створила онлайн-платформу RENAISSANCE.UA.

Мета проєкту – привернути увагу людей з усього світу до проблеми відновлення житлового фонду України та стати у цьому напрямку головним помічником держави.

RENAISSANCE.UA – платформа, на якій зустрічаються три категорії користувачів:
– громадяни України, чиє житло постраждало внаслідок війни з рф;
– вітчизняні будівельні компанії;
–  міжнародні донори.

Проєкт надає можливість зручно і швидко реєструватися постраждалим українцям, підібрати для них надійного будівельного підрядника, розпочати збір безпечний коштів від світових донорів.

«Сьогодні ми хочемо звернутися до всіх українців, чиє житло постраждало внаслідок війни з рф – реєструйтеся та діліться посиланням з іншими громадянами, хто залишився без даху над головою. Наразі ми працюємо у тестовому режимі та будемо вдячні за будь-який зворотній зв’язок, заради покращення роботи платформи. Український бізнес, ми будемо раді бачити вас серед партнерів і спонсорів, бо саме від потужного промо залежить швидкість відбудовувати країни», – зазначають засновники проєкту.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!