Ощадлива обробка ґрунту на прикладі Аргентини

0 342

Аргентинський досвід ощадливого землеробства, який може бути прикладом для збільшення врожайності на українських землях, та технологію No-Till обговорили в рамках круглого столу організованого Украгроцентром. Читайте на SEEDs.

Карлос Альберто Сесар, агроном-інженер, експерт по технології No-Till (Аргентина) розповів як ця технологія впроваджувалась в його країні та позитивні зрушення аграрного сектору, які відбулися в результаті.

Ощадливі способи обробки ґрунту сьогодні набувають популярності. І це не дивно, за оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) в Україні площа деградованих земель становить більше 20% всіх сільськогосподарських земель (понад 6,5млн. га).

Прикладом для українських фермерів в поліпшенні врожайності через запровадження нових технологій може послужити досвід Аргентини. Ще донедавна аргентинський аграрний сектор страждав від порушення біологічної та екологічної цілісності системи грунтів. А на сьогоднішній день в цій країні виробляється найбільше зернових на душу населення. Як вважають експерти, це було досягнуто завдяки розвитку сільськогосподарських знарядь, застосуванню біотехнологій і технології прямого посіву No-Till.

Аргентина за останні 15 років вдвічі збільшила продуктивність рослинництва.

Украгроцентр анонсував залучення аргентинських агрономів з наступного року для консультацій і допомоги українським фермерам на постійній основі. Також, у грудні цього року компанія запускає ряд навчальних та просвітницьких семінарів для обміну досвідом від аргентинських агровиробників і вчених.

Ярослава Коломієць

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!