Пасічник із Запоріжжя створив унікальний медовий тризуб

0 3 205

Незвичайний стільник у вигляді тризуба створив пасічник із Запоріжжя Юрій Солдатенков. За словами чоловіка, це вдалося йому тільки з третьої спроби, пише SEEDS.

Технологією виготовлення пасічник із Запоріжжя поділився на своїй сторінці у Facebook.

«Зі смужок вощини склеюємо каркас, основу майбутнього виробу. Використовував паяльник зі змінним жалом. Замість жала ставив тоненьку мідну проволочку діаметром 1 мм. Вирізаємо з плівки мембрану по розміру контейнеру. Готуємо заздалегідь проволоку з двома ручками для відрізання виробу від стільників.

Вибираємо сильненьку сім’ю, відкриваємо вулик. Розказуємо дівчаткам які вони молодці, і що вони тепер будуватимуть те що ви задумали. Першу літеру ім’я вашої коханої, чи сердечко, чи ще щось, в моєму випадку це був тризуб», – пише бджоляр.

Юрій Солдатенков наголошує, що важливо робити це на початку головного, або сильного взятку, а ще на гнізді не повинно бути ніяких магазинних надставок.


Читайте також: Повноваження щодо реєстрації сільгосптехніки в Україні планують передати МВС

«Якщо з першого разу не вийшло, зберігайте ваш виріб до наступного сезону. В наступному році бджілкам вже буде простіше залити туди медок.

Після відрізання виробу від гнізда не забудьте поставити його бджілкам на обсушку. Вони все підчистять. Мені прийшлося ще зрізати десь 1см тризуба, щоб закривалася кришка контейнеру», – додає пасічник.

За словами бджоляра, на жаль, такий вулик вже не принесе товарного меду, але себе на зиму бджоли забезпечать.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!