Пасліній – ефективний стимулятор росту не лише для пасльонових культур

0 972

Стимулятор росту «Пасліній» був створений фахівцями компанії «DOLINA» для покращення процесу утворення зав’язі та формування плодів на пасльонових культурах, насамперед на рослинах перцю, томатів і баклажанів. Проте проведені згодом дослідження довели, що препарат демонструє чудовий результат і на культурах з інших родин. Наприклад, у 2021 році був проведений дослід на посівах сої.

У дослідних обробках взяли участь два українські сільгосппідприємства: «Агрокрай» та «Волинь-зерно-продукт».

Щоб здійснити експериментальне дослідження, препаратом «Пасліній» обробили 10 га сої. Норма внесення стимулятора росту становила 50 мл/га. Обробка рослин здійснювалась у фазі розпускання другої квітки.

Внаслідок проведеного досліду додатковий приріст врожайності сої склав 7 ц/га.

Отримавши додатковий прибуток, обидва господарства цього року вирішили обробити препаратом «Пасліній» усі посіви сої, які вони мають.

Давайте розглянемо отримані результати детальніше.

Отже, підприємство «Агрокрай». На першому відео можна побачити наслідки застосування стимулятора росту. Усі рослини сформували чимало квітів і рясно вкриті зав’яззю. 

На другому відео відслідковується тенденція розвитку сходів, і можна порівняти середню висоту рослин та кількість плодів на кожній з них. 

На ділянках, де «Пасліній» не застосовувався, середня висота рослин склала близько 45–50 см, а кількість сформованих бобів на кожній рослині не перевищувала 15 шт.

Дослідні поля, де проводилась обробка культури стимулятором росту, продемонстрували середній показник висоти сходів у межах від 65 до 70 см, а кількість бобів на кожній рослині досягла 22,5 шт.

Тепер розглянемо результати досліджень, здійснених на полях ТОВ «Волинь-зерно-продукт».

Обробку сої здійснювали за тим же алгоритмом. Норма внесення препарату – 50 мл/га на початку фази цвітіння.

Внаслідок здійсненого експерименту середній показник кількості бобів на одній рослині досяг 23 шт. (контрольний показник – 17,5). Густота рослин на 1 м2 посівної площі – 63 шт.

Відео, зроблене 10 жовтня, демонструє кінцевий результат, за підсумками якого додатковий приріст урожайності склав 15,7% (4,5 ц/га).

Порівняльний аналіз отриманих під час експерименту результатів можна переглянути на відео, розміщеному нижче: 

Підсумуємо. Внесення лише 50 мг/га стимулятора росту «Пасліній» дало можливість двом вказаним вище господарствам отримати додатковий приріст урожаю сої від 4,5 ц/га.

Отже, проведений експеримент довів на практиці, що препарат «Пасліній» є ефективним не лише для томатів, перцю та баклажанів, але також може успішно застосовуватися для такої культури як соя.

З питаннями стосовно придбання стимулятора росту «Пасліній» звертайтесь до менеджерів компанії «DOLINA».

Телефони для довідок і консультацій:

+38 050 474 21 42
+38 067 642 12 24
e-mail: info@dolina.ua

Компанія «DOLINA» – досвід, надійність, результат!

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!