Під Вінницею зібрали перший врожай яблук у саду, який посадили на місці стихійного смітника

0 795

Наприкінці вересня Іллінецька міська ОТГ зібрала перший врожай із яблуневого саду, який у 2018 році висадили місцеві жителі на території полігону твердих побутових відходів, де раніше було суцільне сміттєзвалище.

Такі ініціативу проявив очільник міста, його підтримали трудові колективи підприємств, організацій, установ міста. Протягом цих років співробітники КП “Добробут” міської ради дбайливо доглядали за молодими деревцями. Відтак цього року був зібраний перший урожай.



Яблуками пригостили всіх, хто долучився до цієї ініціативи, їх розвезли у міські школи, дитячі садочки, Центр дитячої та юнацької творчості, Іллінецьку центральну районну лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги, відділення швидкої допомоги, будинок для людей похилого віку та одиноких немічних благодійного фонду “Віфанія”, родинам загиблих захисників України.

Загалом сад займає понад 5 га землі. Місцеві жителі щасливі, що замість величезного полігону зі сміттям, тут цвітне яблуневий сад.


Полігон, який переобладнали на місце, де вологе сміття розміщується під ґрунтом. На цій території, крім яблуневого саду, відкрили контактний зоопарк.

Вторинне сміття сортується. З петпляшок, прямо на місці почали виробляти тротуарну плитку. Сміттєсортувальну лінію закупили на заводі у Барському районі. Тротуарною плиткою оздоблюють вулиці ОТГ. На сьогодні тут за зміну виробляють по 25 квадратних метрів тротуарної плитки.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Вінниця. info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!