Під Херсоном фермери вирощують різнокольорові кавуни

0 747

Зелені зовні — всередині жовті, жовті зовні — червоні всередині. На Херсонщині фермерка на своєму експериментальному полі вирощує різнокольорові кавуни.  

Родина Ірини Євтух вже близько 25 років вирощує кавуни не лише на продаж, але і для науки. Батьки фермерки професійні селекціонери, а вона разом із братом успадкували любов до експериментів. Брат виводить нові сорти, а Ірина випробовує їх на експериментальному полі.

На експериментальному полі є найрізноманітніші екземпляри – з жовтою, червоною і навіть помаранчевою м’якоттю. Всього вийшло виростити 40 сортів кавунів на 18 гектарах землі.

“І жовті і білі, і чорні. Багато сортів на випробовуванні. Мені це дуже подобається, що вони не такі як звичайний кавун”, – каже Ірини Євтух.

Не дивлячись на те, що кольорові кавуни коштують вдвічі дорожче звичайних, українці скуповують екзотичні ягоди просто з експериментального поля. Фермерка сподівається, що уже невдовзі вітчизняна екзотика замінить на полицях українських супермаркетів іноземні екзотичні ягоди.

Також крім кавунів родина Євтух експериментує з помідорами.

SEEDS.org.ua за інформацією ТСН 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!