Під Запоріжжям сонячна електростанція «захопила» землі заказника

1 941

У Василівському районі Запорізької області ботанічний заказник місцевого значення «Степногірський» зіштовхнувся з незвичною проблемою: його територію «захопила» сонячна електростанція. Про інцидент повідомила Українська Природоохоронна Група – UNCG.  

Екологи б’ють на сполох: будівництво призвело до повного знищення природної рослинності та ґрунтового покриву на ділянці.

«Сонячна електростанція частково накладається на територію заказника (на площу 6,35 га). Будівництво сонячної електростанції призвело до повного знищення природної рослинності та ґрунтового покриву на ділянці. Це відповідає ознакам порушення, передбаченого статтею 252 Кримінального кодексу України.

Ми звернулися до Генеральної прокуратури України задля ініціювання відповідних судових позовів щодо повернення ділянок природно-заповідного фонду, стягнення завданої шкоди,  відновлення об’єктів ПЗФ та притягнення винних у скоєнні порушення до відповідальності», – пишуть екоативісти Української природоохоронної групи на сторінці у Facebook.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Оленевод пише

    В Запорожской области нет “Васільківського” района.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!