На Луганщині виготовлятимуть біопосуд з пшениці, кукурудзи та картоплі

0 376

На Луганщині підприємство «Тана» вироблятиме нові види продукції: біорозкладні та вогнетривкі полімери. Про це повідомили у прес-службі Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

«У світі продукція з біорозкладних матеріалів набуває все більшої популярності, це стає трендом. Нам важливо долучитися до цього процесу, щоб вийти на нові ринки, опанувати напрямки, яких до цього не було у компанії.

Ми маємо великий досвід у виготовленні композитних матеріалів, а біорозкладні матеріали – це свого роду композитний матеріал – суміш різних компонентів.

У найближчі три роки плануємо налагодити таке виробництво з компонентів пшениці, кукурудзи, картоплі. Для цього потрібно закупити обладнання – екструдери, які подрібнюють сировину», – розповідає директор підприємства Сергій Войтюк.

У компанії зараз думають над тим, як самостійно виготовляти біопосуд. Іншим варіантом є реалізація композитної сировини вже діючим виробникам. На підприємстві підрахували, що окупність цього проєкту складе два роки, йдеться у повідомленні.

“Ми вважаємо, що виготовлення біопосуду принесе більші прибутки, але потребує з нашого боку потужної стратегії просування. Якщо ж виготовляти біоматеріал для існуючих виробників, нам потрібно буде переконати їх у попиті на такий вид посуду”, – додає пан Войтюк.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!