Півтори тонни снарядів зібрало з поля господарство на Чернігівщині

0 279

У Чернігівській області, звільненій від російських військових, аграрії починають польові роботи. Щоправда перед цим багатьом потрібно провести “прибирання”. Наприклад працівники підприємства “ВИМАЛ”, що займається вирощуванням картоплі та виробництвом крохмалю, зібрали більш ніж 1,5 тонни залишків снарядів від систем залпового вогню “Град”, повідомляє SEEDS.

Крім того, на поля компанії було випущено вісім авіаційних бомб.

Попри всі збитки та небезпеку, підприємство продовжує працювати і готується до висаджування картоплі.

“Нинішня посівна буде найтяжчою та найважливішою за всі роки незалежності України та існування нашої компанії Вимал-Агро. Московитські НЕбратські народи залишили на наших полях понад півтори тони ось таких “подарунків”. Напевно, аграрне підприємство, за їх логікою, це також стратегічний військовий об’єкт, а наші склади – біолабораторії. Недивлячись на пошкодження, яких ми зазнали, а це 8 авіабомб, ми з впевненістю заявляємо, що весняній посівній 2022 БУТИ! Техніка наготові, люди готові й мотивовані, насіння маємо, землю плекаємо. Приступаємо до роботи!

Нам не треба пояснювати важливість забезпечення нашої Батьківщини продовольством у цей найскладніший для нашої держави час, ми просто беремо і робимо. Аграрії наразі є основою економічного розвитку держави і від них залежить доля мільйонів українців, і не тільки. Дякуючи ЗСУ на рідну землю повернулися такі жаданні мирні справи”, – зазначають представники компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!