Польща активізувала експорт яблочного соку «не з концентрату»

0 147

Польща збільшила обсяги експорту натурального яблучного соку. Акцент робиться на відмові від концентрату. Про це повідомляє EastFruit з посиланням на дані Кароліни Залуски (Karolina Zaluska), експерта сільськогосподарського ринку банку BGŻ BNP Paribas.

У вересні минулого року Польща експортувала 12,6 тис т даного виду продукції, і це на 19,6% більше аналогічного періоду 2017 року. Зростання обсягів експорту спостерігалося також у жовтні 2018 року: порівняно з таким же місяцем роком раніше, експорт збільшився на 1,8% і склав 13,1 тис т.

На думку експерта, Польща найближчим часом може збільшити експорт яблучного соку «не з концентрату», і загальний обсяг проданої за кордон такої продукції в сезоні-2018/19 сягне 200-250 тисяч тонн. Чи вдасться це Польщі, покажуть темпи зростання експорту. Ситуація залежить також від можливих змін кон’юнктури на світовому ринку.

Ключовим імпортером натурального яблучного соку польського виробництва у вересні-жовтні 2018 року були Нідерланди: країна закупила 40% від сукупного обсягу експорту за вказаний період.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!