Полтавчанин виготовляє корисні трав’яні чаї за технологію наших пращурів

0 189

Василь Бєляєв з м. Кобеляки Полтавської області виготовляє чаї з диких трав. Ще в дитинстві він почав збирати трави. Досконало вивчив їх лікарські властивості, особливості збору та приготування. Детальніше дивіться і читайте на SEEDS.

 

Як наші пращури робили, так і ми робимо“, – розповідає Василь про “технології“ виготовлення трав’яних чаїв. Вчасно зібрати, правильно сушити, не використовувати ніяких фарбників та ароматизаторів – основні складові гарного та корисного трав’яного чаю. А крім цього існують ще сотні деталей, які потрібно враховувати. І це, власне, і є майстерність.

Сьогодні він разом з родиною виготовляє 2 000 кілограмів чаїв на рік. Ехінацея, звіробій, липа та інші рослини. Увесь чай продається виключно в Україні – це принципова позиція Василя: “Українські трав’яні чаї потрібні українцям“.

Історія дня. Василь Бєляєв, Кобеляки: українській чай для українців

#ІсторіяДня #СхіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Василь Бєляєв виготовляє чаї з диких трав.Ще в дитинстві він почав збирати трави. Досконало вивчив їх лікарські властивості, особливості збору та приготування. “Як наші пращури робили, так і ми робимо“, – розповідає Василь про “технології“ виготовлення трав’яних чаїв. Вчасно зібрати, правильно сушити, не використовувати ніяких фарбників та ароматизаторів – основні складові гарного та корисного трав’яного чаю. А крім цього існують ще соні деталей, які потрібно враховувати. І це, власне, і є майстерність.Сьогодні він разом з родиною виготовляє 2 000 кілограмів чаїв на рік. Ехінацея, звіробій, липа та інші рослини. Увесь чай продається виключно в Україні – це принципова позиція Василя: “Українські трав’яні чаї потрібні українцям“.“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться вже сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Anna PolyanskayaМандрівники східного маршруту – Yurii Kochevenko та Євген Ярило Режисер-оператор маршруту – Olena SolodovnikovaМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TACВзуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Donnerstag, 21. März 2019

SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано