Полтавський міський сад-город поповнився теплицею

0 209

В Полтаві відкрили теплицю в межах проєкту «Сади Перемоги». У теплиці вирощуватимуть овочі та зелень, які передаватимуть для їдалень шкіл і дитсадків, які стали прихистком для внутрішньо переміщених осіб, пише SEEDS.

Проєкт створення міського саду-городу реалізує «Інститут розвитку міста» із залученням грантових коштів. Ініціатива має на меті закривати частину продовольчих потреб переселенців.

«Плануємо відновлення існуючих теплиць, де можна організувати навчальні зелені класи та проводити спільні заходи для школярів і студентів. Додатково можливо буде відновити теплиці безпосередньо для вирощування.

На 2023 рік заплановане освоєння публічного простору для того, щоб можна було залучати мешканців під час культурно-масових заходів, вирощування. Розміщення виставкових ділянок для промоції організацій, які займаються вирощуванням рослин», – розповів Змісту начальник відділу урбаністики та інфраструктурних проєктів ІРМ Олександр Печененко.

Минулого літа на місці покинутих теплиць тодішнього «Зеленбуду» облаштували відкриті грядки для сезонного вирощування городини. Для цього від хащів розчистили територію з майже 100 м².

Читайте також: Бавовництво може стати перспективною галуззю  агровиробництва України

Нині для ведення городництва впродовж усього року облаштували теплицю. Її використовуватимуть для вирощування овочів та багаторічних трав, а отриманий врожай передаватимуть на приготування обідів для переселенців, які мешкають у комунальних закладах міста. На території міського саду-городу проводитимуть екскурсії й майстер-класи з вирощування та практичні заняття для школярів.


Проєкт реалізують у співпраці з ініціативою «Сади Перемоги» коштом компанії Corteva Agriscience. Його метою є подолання ризиків продовольчої кризи, які породжує війна.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!