Посіяти один раз, а врожай зібрати тричі: нову технологію вирощування часнику презентують в Україні

0 3 348

Українські аграрії ламають стереотипи. Тепер не – що посієш, те й пожнеш, а – один раз посієш, тричі пожнеш. Саме так працює нова технологія вирощування часнику від компанії “Чистий продукт”. У чому секрет потрійних урожаїв, розповість директор компанії Сергій Паращенко під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», яка відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва, повідомляє SEEDS.

“Наша технологія з’явилась не відразу. Ми йшли до цього протягом 15 років — весь час, поки займалися вирощуванням часнику. Усі спостереження і аналіз посівів різних термінів дозрівання, калібрів та ін. допомогли нам поступово розробити структурну технологію, яка виявилась найбільш ефективною. Насьогодні ця технологія дозволяє посадити‎ лише один раз і три наступних роки збирати урожай різних видів часникової продукції — однозубку, однозубку з головками, чи лише головки часнику протягом останнього, третього року. Ми постійно вдосконалюємо підхід. Уже подали запит на отримання патенту на технологію. Наразі триває патентна експертиза. Саме про ключові моменти нашого підходу до вирощування часнику я розповім під час свого виступу на конференції”, – зазначає Сергій Паращенко.


Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С).

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланнямОхочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут. 

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!