«Повністю знищили поголів’я свиней»: фермер із Чернігівщини розповів про звірства рашистів під час окупації

0 337

Рашисти цілеспрямовано знищують агросектор України. Великих втрат зазнали й аграрії з Чернігівщини, яка тривалий час знаходилася під окупацією. Так, фермер Вадим Мінєвський розповів про повне знищення його господарства в селі Іванівка. Через російський обстріл тут загинули 460 свиней породи угорська пухова мангалиця, пише SEEDS.

Своєю історією Вадим Мінєвський поділився на власній сторінці в Facebook.

Він акцентував увагу на тому, що під час Другої світової війни німецькі фашисти також позбавляли українців власності.

«Я повідаю вам, що зробили німецькі фашисти під час окупації Тростянця Чернігівської області. В період окупації 40-х років німці повністю вивезли племінне поголів’я корів та биків залізничними шляхами в Німеччину, оскільки розуміли цінність тварин. Після закінчення Другої світової війни люди пішки пригнали стадо і під керівництвом мого діда, Міневського Вадима Яновича, відновлювали племрадгосп. Про це є багато свідчень в енциклопедії та музеї. На честь діда назвали вулицю та мене», – говорить фермер.

Читайте також: У Криму окупанти ховають зброю на свинофермах

Проте все вищесказане не зрівняється із звірствами російських окупантів.

«Я пішов по слідам свого діда і зайнявся розведенням угорської пухової мангалиці. В період чергової окупації села Іванівка під Черніговом вже російськими фашистами, коли я мирно на своїй фермі годував тварин, під’їхав БТР і відкрили вогонь по мені. Потім влаштували сафарі. Все племінне поголів’я – 460 тварин – були знищені. Нашого домашнього собаку – шарпея Марла – після знущань стратили. Я це вам розповів для того, щоб ви розуміли різницю між німецькими та російськими окупантами. Приїжджайте, вас чекає багато свідчень масових вбивств», – зазначив Вадим Мінєвський.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!