Протести SaveФОП паралізували всю Україну

0 672

Акція “SaveФОП” пройшла сьогодні в усіх куточках України. Дороги та міжнародні траси перекривалися в багатьох місцях. Чимало міст та містечок стали епіцентрами гучних мітингів, пише SEEDS. 

Всі вони відбуваються у рамках всеукраїнської акції «Право на працю», яку організували представники руху «SaveФОП».Підприємці вимагають, щоб Верховна Рада скасувала законопроекти №385031 і №385032, які запровадять повну фіскалізацію малого бізнесу. Натомість відстоюють ухвалення альтернативних законопроектів №3853-1(2) та 3993 щодо збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, які скасовують норми про обов’язкові реєстратори розрахункових операцій для дрібного бізнесу.

Також ФОПи виступають проти закриття малого бізнесу на карантин.

В знак протесту власники бізнесу заблокували дороги в Закарпатській і Львівській областях, також відбулися мітинги в Житомирі, Миколаєві, Сумах та Дніпрі.

Також підприємці планують перекрити трасу Одеса-Рені та вийти на пікет під Верховну Раду, якщо влада ігноруватиме їхні вимоги. Про це йдеться в Facebook-групі «Підприємці України».


4 листопада Верховна Рада України провалила голосування законопроекту, який мав на меті відтермінувати запровадження «касових апаратів» (PPO) для фізичних осіб-підприємців.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!