Ринок лохини зростає під впливом попиту

0 112

У багатьох європейських країнах спостерігається зростання попиту і пропозицій щодо лохини, і подекуди темпи споживання вищі, ніж виробництва місцевими підприємствами. Про це розповідає jagodnik.info.

Ринок лохини в багатьох європейських країнах протягом кількох останніх років загалом збільшився на 25%. Причому попит на цю ягоду зростає не тільки на більш багатих ринках Північної Європи, а й в південних країнах континенту. Сприяють цьому, на думку експертів, більш якісні поставки та усвідомлення споживачами користі лохини для здоров’я.

Найбільше зростання насаджень даної культури спостерігається в Іспанії, і там основний акцент робиться на весняні поставки. Інші країни більше орієнтуються на літні поставки.

На частку найбільшого в Європі виробника лохини Іспанію припадає понад 37% європейського виробництва. Далі ідуть Польща (20%), Німеччина (13%), Нідерланди (6%), Португалія (5%), Італія (4,5%).

У багатьох країнах виробництво ягід цього виду здійснюється на невеликих товарних плантаціях.

Цікаво, що у 2016 році обсяги споживання лохини європейцями (близько 20% світового обсягу ) були вищими, ніж виробництво (близько 12%).

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!