Ринок засобів захисту рослин в Україні зросте

0 177

Нинішнього року в Україні очікується відчутне зростання ринку засобів захисту рослин. Порівняно з минулим роком різниця складе $15-19 млн ​​ зі знаком плюс. Загалом ринок може оцінюватися в майже 867 мільйонів доларів. Про очікувані цифри зростання ринку повідомляє AgroTimes.

Спостерігається стійка тенденція до зростання. За словами координатора комітету захисту рослин УКАБ Ольги Кухар, якщо тенденція зміцниться, то 2022 році можна очікувати досягнення показника в 900 мільйонів доларів .

Вище оцінюються обсяги засобів захисту рослин на нелегальному ринку. Там уже сьогодні реалізується даної продукції на 100 мільйонів доларів. На думку експертів, раніше збільшенню ринку ЗЗР в Україні сприяв мораторій на перевірки суб’єктів господарювання.

За спостереженнями експертів, нині все більше зацікавлення у виробництві ЗЗР виявляють вітчизняні бізнесмени. Незважаючи на те, що в структурі українського ринку ЗЗР частка мультинаціональних та іноземних компаній складає понад 90%, вже зараз міжнародні гіганти змушені поступатися кільком великим вітчизняним виробникам. Серед останніх компанії «Укравіт» та «Альфа Смарт Агро».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!