Що варто знати про живлення та захист картоплі?

0 352

Вирощування картоплі — нелегка справа. Її потрібно не лише посадити, підживити,підгорнути, але й захистити від шкідників. Від основних захворювань картопляного поля (фітофторозу та альтернаріозу) допоможе система фунгіцидного захисту. Дієві поради щодо правильного внесення фунгіцидів надає компанія-виробник насіннєвої картоплі «Агріко Україна‎», повідомляє SEEDS.

«Усім відомо, що для отримання якісного врожаю недостатньо лише посадити насіння. Варто використовувати ефективні системи живлення та захисту картоплі. Тому, продовжуємо нашу навчальну рубрику #КартопелькаUA_Talks, що реалізується в рамках спільного проєкту з нашими шановними партнерами Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО‎», — повідомили в компанії.

Нагадаємо, цієї весни «Агріко Україна‎» безкоштовно надала фермерам та населенню з 13 регіонів понад 500 тонн ‎ насіннєвої картоплі. Тепер компанія консультує населення і фермерів щодо вирощування бульби. Зокрема, в останньому переліку порад йдеться про:

  • періодичність та умови проведення обробки картоплі
  • профілактику раннього альтернаріозу
  • перелік основних фунгіцидів та їх властивості
  • позакореневе живлення картоплі макро- та мікроелементами
  • рекомендовані комплексні мінеральні добрива

Детальніше ознайомитись з порадами від «Агріко Україна‎» можна тут.

Домогосподарства та фермери, яким в рамках проєкту було надане насіння картоплі, можуть отримати індивідуальну агроконсультацію трьома способами:

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!