Фермери можуть заробляти втричі більше: ця культура прибутковіша за кукурудзу

0 420

Серед українських фермерів однією з найпопулярніших культур є кукурудза, адже вона невибаглива і дає високі прибутки. Утім, є культура, яка дозволить заробити втричі більше – це коноплі. З технічних сортів рослини виготовляють тканини, олію. Також канабіс використовують у будівництві та тваринництві, повідомляє SEEDS.

Одним із лідерів з вирощування конопель в Україні є Сумщина. Загальна площа посівів культури у регіоні – 400 гектарів. Також в області є переробні підприємства.

Коноплярство на Сумщині має давні традиції. Саме в цьому регіоні вивели перші сорти канабісу, які не містять наркотичних речовин.

У Сумській області, як і в багатьох інших регіонах країни, досить сприятливі умови для вирощування конопель, зазначив Віталій Кабанець, завідувач відділу селекції та насінництва Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, у коментарі для Суспільне Суми.

Читайте також: Плантацію марихуани виявили в соняшниковому полі на Полтавщині

“Має місце всестороння реалізація продукції конопель – від стебла, листка, насінини та суцвіття. А взагалі, якщо таке коло вирощування, перероблювання, реалізації продукції замкнулося б, то, як показують розрахунки, ця культура може з кожного гектару дати прибуток втричі більший, ніж кукурудза”, – говорить науковець Микола Собко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!