Школярі продають розсаду, щоб допомогти ЗСУ

0 151

Війна об’єднала українців. Більшість громадян намагаються допомогти країні – хтось на фронті, хтось волонтерською допомогою чи грошима, а хтось – залишаючись на своєму робочому місці. До допомоги долучаються навіть діти. Так, учні недільної школи з містечка Миколаїв на Львівщині продавали розсаду, щоб купити квадрокоптер для ЗСУ, повідомляє SEEDS.

Це не перша подібна акція учнів. Раніше вони плели сітки, розписували писанки для військових, збирали кошти на бронежилети.

“Ідея виникла ще на початку війни. Хотіли якось заробити кошти, щоб допомогти армії потрібними речами. Спочатку плели маскувальні сітки. На Вербну неділю продавали місцевим мешканцям власно зроблені святкові букетики з верби. Кошти віддали на придбання бронежилета для земляка, який йшов на фронт. На Великдень малювали крашанки, щоб передати нашим захисникам”, – зазначає керівниця недільної школи при храмі Успіння Пресвятої Богородиці Олена Сотник.

З продажу прозсади учням вдалося зібрати 3 тис. гривень. Їх витратять на закупівлю квадрокоптера.

Учні не планують на цьому зупинятися. Наприклад, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, вони хочуть провести майстер-клас з бісероплетіння для маленьких миколаївчан та дітей, що приїхали з інших міст.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!