Шокуючі надої: на Волині корови почали давати помаранчеве молоко

0 727

На теренах Волині корови, подекуди, несподівано почали давати молоко з помаранчевим відтінком. Знавці припускають, що причиною цього є… добрий врожай моркви в регіоні.

Закупівельні ціни на зеленочубий овоч (або ж фрукт, як вважають в деяких країнах) на Волині нині вкрай низькі. Тож возити моркву на базар селенам за такої ситуації вкрай невигідно. Простіше згодувати вітамінний продукт кролям. А хто не тримає вуханів – то й великій рогатій худобі.

Возити моркву на базар селенам нині вкрай невигідно. Простіше згодувати вітамінний продукт кролям. А хто не тримає вуханів – то й великій рогатій худобі.

У свою чергу корівки віддячують за таку щедрість хорошими надоями. Щоправда, «моркв’яне» молоко… набуває легкого помаранчевого відтінку. Який можна вловити навіть у сметані та сирі, виготовлених з такого молока.На щастя, жодних негативних наслідків від споживання «помаранчевого» молока для людини бути не може.

До речі, давно відомо: якщо людина щодня з’їдатиме з кіло моркви, або ж випиватиме з пів літри свіжого моркв’яного соку – її шкіра за тиждень-другий набуде помітного оранжевого відтінку.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  volyn.com.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!