Система автоматичного водіння EZ-Pilot Pro – розумне рішення для кожного господарства

0 118

Рішення для комбайнів, тракторів та обприскувачів, яке забезпечує високоточне керування, економію та ефективний збір врожаю. У перевагах системи EZ-Pilot Pro переконались в господарстві ТОВ “БІЛОЗІРСЬКЕ-АГРО”.

«Система EZ-Pilot Pro допомогла підняти продуктивність комбайна, збільшити економію пального приблизно на 10%. Завдяки цій системі ми можемо працювати в нічний період не лише під час збирання врожаю, а й під час посіву різних культур. Ця система є незамінною і повинна використовуватись у сільському господарстві. Ми отримали задоволення від використання системи EZ-Pilot Pro», – зауважив Володимир Зайчук, Головний інженер, ТОВ «Білозірське-Агро». 

«Я працюю з автопілотом вже місяць – мені подобається. Стало набагато зручніше працювати – враження тільки позитивні», – прокоментував комбайнер, ТОВ «Білозірське-Агро».

Система EZ-Pilot Pro дозволяє підняти ефективність експлуатації техніки та зменшити навантаження на оператора, який в свою чергу може зосередитись на контролі роботи жниварки та іншого сільськогосподарського обладнання. Не менш важливим є те, що Ви можете бачити результати в режимі реального часу завдяки AFS CONNECT, який дозволить отримувати всю інформацію про роботу техніки та Вашого господарства на персональний комп’ютер або мобільний телефон. 

Зараз комплекти обладнання системи EZ-Pilot Pro доступні до замовлення на складі компанії Тайтен Машинері Україна. Звертайтесь для отримання спеціальної пропозиції до регіональних  представників.

Київ, Житомир, Чернігів, Черкаси (067) 245 79 92

Хмельницький, Вінниця, Рівне, Захід (067) 516 20 29

Харків, Полтава, Суми (067) 339 48 92

Одеса, Миколаїв (067) 447 81 60

Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький (067) 371 82 29

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!