Сіті-фермери з Прикарпаття почали виготовляти унікальний зелений сік з мікрогріну

0 800

Сіті-ферма «Micro Green Прикарпаття», що в Івано-Франківську, почала переробляти паростки мікрозелені пшениці (мікрогрін) на зелений сік — вітграс, пише SEEDS.

Про це розповів власник «Micro Green Прикарпаття» Володимир Мироненко. Підприємець зазначає, що запустив переробку для того, щоб збільшити терміни придатності продукції.

«Якщо беремо базову мікрозелень, то її термін придатності 7-14 днів, потім вона переростає або пересихає. Вітграс є чудовою альтернативою. Ми зелень переробили, а сік у морозилку помістили, і коли потрібно продати — він завжди в наявності», – переконаний Володимир Мироненко.

Максимально сіті-фема може може видавати 35-38 тис. порцій вітграсу на місяць, з такою нормою виробництва — це 1100 клієнтів щомісяця.

Читайте також: Овочівникам України не варто сподіватися цьогоріч на великі ціни – думка«У нас йде концентрат самого соку, в якому містяться усі корисні вітаміни — 30 мл вітграсу замінює 1,5 кг овочів та фруктів на день. Цей сік можна додавати в інші соки», – зазначає підприємець.

Володимир Мироненко каже, що зараз цей напрямок знаходиться в тіньовому ринку — всі працюють через соцмережі, а в ритейлі місце для вітграсу вільне.


Вітграс – це суперфуд, який містить 400 живих ферментів та 95 необхідних людині мікро- та макроелементів, і рекордно високу концентрацію хлорофілу – 70%.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!