Сольський розповів, яка з аграрних галузей найбільше постраждала через війну

1 328

Постійні обстріли, пожежі, мародерство, проблеми з імпортом продукції – це далеко не повний список того, з чим зіткнулися українські фермери внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Як зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, через війну найбільше постраждали виробники зерна, пише SEEDS.

За його словами, є низка причин на те, щоб так вважати. «Найбільших втрат зазнали ті, хто вирощує зерно. По-перше, тому що це найбільша за кількістю виробників сфера, по-друге, на них вплинуло значне зростання ціни логістики. На піку логістика коштувала дорожче, ніж саме зерно. Такого не має бути. Інші галузі втратили, але не так багато», – зазначив Микола Сольський.

Читайте також: Україна буде змушена відновлювати довоєнну врожайність ґрунтів 100 років – експерти

У інших галузях ситуація дещо краща. «У тваринництві й виробництві олії, наприклад, втратили якщо їхня інфраструктура постраждала безпосередньо від снарядів та військових дій. Але їхня продукція мала компенсатори на закордонному ринку. Світові ціни на мʼясо й олії були аж такими високими, що суттєво компенсували витрати на виробництво й логістику. Частина виробників олії навіть почала заробляти останні 2–3 місяці», – додав міністр аграрної політики та продовольства, повідомляє forbes.ua.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Ед пише

    І шо далі? Його наймали на роботу констатувати факти, чи керувати, аналізувати та робити висновки і покращення???

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!