Стало відомо яка з країн купує найбільше українського гарбузового насіння

0 584

Лідером з імпорту українського гарбузового насіння стала Австрія. Про це розповів під час органічного медіа-бранчу Сергій Галашевський, директор “Органік стандарт” – першого українського сертифікаційного органу, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, повідомляє SEEDS.

“Австрія є лідером з імпорту гарбузового насіння з України. Досить нішевий продукт. В Австрії досить налагоджено виробництво, зокрема олії”, – додав Сергій Галашевський.

За його словами протягом багатьох років світовий ринок органічної продукції щороку зростає на 15%, а Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках.

“Це стабільний сектор, який демонструє зростання і Україна є вагомим гравцем на міжнародних ринках. За даними 2018 року 83% із загальної кількості експортованої органічної продукції було спрямовано в Європу, 13% — в США і Канаду, незначний відсоток експортуємо в Азію. Загалом за 2018 рік було експортовано 390 тис. т органічної продукції на суму $157 млн”, — зазначає Сергій Галашевський.

Загалом у 2018 році Україна експортувала свою органічну продукцію до близько 35 країн, стверджує Сергій Галашевський. За його словами, всього було представлено близько 80 органічних товарів.

За об’ємами експорту до ТОП-5 органічних продуктів потрапили кукурудза, пшениця, соя, соняшникова олія, яблучний концентрат.


Дізнатися  про перспективні країни для експорту агропродукції, українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції 

“Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!