Стипендії для аспірантів аграрних спеціальностей надають в Угорщині

0 105

Термін подачі заявок на програму 2018-19 рр. – 28 лютого

Сьогодні розпочинається прийом заявок на навчання в рамках стипендіальної програми ФАО і угорського уряду. Дворічна стипендія передбачає фінансування навчання в аспірантурі по сільськогосподарським спеціальностями та суміжним дисциплінам найбільш перспективних студентів з країн, що розвиваються і країн з середнім рівнем доходу.

Ось уже десятий рік поспіль стипендіальна програма ФАО за спонсорської підтримки Угорщини надає молодим фахівцям можливість розширити і поглибити свої знання. Аспіранти, прийняті на навчання в рамках даної програми, проводитимуть дослідження в галузі тваринництва, управління водними ресурсами в сільському господарстві або екологічної інженерії.  Навчання проходитиме у двох відомих ВНЗ Угорщини –  Дебреценському університеті або Університеті ім. Св.Іштвана.

Стипендіальна програма передбачає: оформлення заявки, оплату за навчання, надання основних книг і навчальних посібників, проживання у гуртожитку, компенсацію добових витрат і медичне обслуговування.

Прийом документів завершується 28 лютого 2018 р., а навчання почнеться восени 2018 року.

На сьогодні близько 300 студентів вже пройшли навчання в рамках стипендіальної програми ФАО-Угорщина. Повертаючись до своїх країн, випускники мають кращі можливості для працевлаштування та доступ до глобальної мережі фахівців.

До участі у стипендіальній програмі запрошуються жителі (громадяни) наступних країн: Україна, Афганістан, Албанія, Алжир, Ангола, Азербайджан, Вірменія, Бангладеш, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Буркіна-Фасо, В’єтнам, Єгипет, Гамбія, Грузія, Гана, Йорданія, Ємен, Казахстан, Кенія, Косово, Киргизстан, Лаос, Ліван, Македонія, Мадагаскар, Малі, М’янма, Молдова, Монголія, Намібія, Нігерія, Палестина, Північна Корея, Сомалі, Сербія, Судан, Таджикистан, Туркменістан, Уганда, Узбекистан, Філіппіни, Чад, Чорногорія, Ефіопія, Південний Судан.

 

ПОСИЛАННЯ:

Сторінка для подання заявок (англ. мовою)

www.fao.org/europe/news/detail-news/en/c/1073290/

SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!