Сукупність ідей в агроекосистемі народжує нові продукти

0 208

Вже завтра, 29 жовтня,  в Києві відбудеться абсолютно нова і унікальна подія в українській агросфері – Перша конференція з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”. Цей захід об’єднав відомих агроекспертів і практиків, які презентують учасникам конференції сучасні інструменти та робочі кейси для збільшення прибутків в агробізнесі.

Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA.

Засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA і організатор заходу Катерина Звєрєва розповіла, як виникла ідея провести конференцію.

“Команда нашої агромедіа-агенції багато спілкується з різними учасниками аграрної екосистеми. Кожен підприємець думає про реалізацію власних бізнес-ідей і прибуток, а також про те, як знайти надійних партнерів і клієнтів. У кожного учасника агроекосистеми різні ролі й інтереси, проте саме на стику цих інтересів народжуються нові ідеї і продукти. 

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” – на підсилення її учасників. Завдяки правильному партнерству, інформації та новим зв’язкам процеси в компаніях стають більш ефективними і створюється більше цінності для клієнтів”, – підкреслює Катерина Звєрєва.

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.


Програма конференції складається з трьох панелей:

  • “Фінансові інструменти”
  • “IT-рішення для агробізнесу”
  • “Інструменти агромаркетингу”.

Реєстрація на подію вже розпочалася! Зареєструватися Ви можете за посиланням.  


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!