Свіжу лохину з України продають в магазинах Малайзії

0 703

Українська лохина продовжує відкривати нові горизонти експорту. Після поставок лохини до Сінгапуру і ОАЕ, тепер ягоди з України продаються і в супермаркетах столиці Малайзії.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Малайзії Олександр Нечитайло, розмістив фото з одного з супермаркетів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. На фото видно, що українська лохина продається поруч з такою ж продукцією з США і Іспанії.

Пан Посол звертає увагу на наявність українських ягід в продуктових мережах Малайзії поряд з поставками лохини з визнаних в світі країн-експортерів, водночас українська лохина продається за дуже конкурентною ціною.

“Два роки тому ми переконали кількох українських постачальників свіжих ягід і фруктів в тому, що ринок Південно-Східної Азії може бути дуже цікавим напрямком експорту, адже багато хто вважав, що поставити туди свіжі фрукти і ягоди буде вкрай складно з точки зору логістики і збереження якості”, – розповів Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), який відповідає за проект розвитку експорту українського продовольства.

“Крім того, багато хто побоювався, що це буде дуже дорого. Ми організували ряд торгових місій до країн Південно-Східної Азії і ось результат – українська свіжа плодоовочева продукція викликала справжній фурор в цьому регіоні. Вже зараз Україна займає друге місце серед європейських постачальників за обсягом експорту яблука в Сінгапур і Малайзію, поступаючись лише Італії та Франції, а українську лохину вже оцінили споживачі Сінгапуру і тепер Малайзії”, – зазначив експерт.

Крім Сінгапуру і Малайзії, в 2019 році перші партії лохини з України були також експортовані авіатранспортом до країн Перської Затоки.

 

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!