Тепер якість зерна можна перевірити не покидаючи поля

0 921

Тепер дізнатись наскільки якісний врожай зерна можна без тривалих і дорогих аналізів. Відтепер все це робиться миттєво і просто, завдяки новітній розробці – аналізатору GrainSense, пише SEEDS.

GrainSense – портативна і потужна зернова експрес-лабораторія. Менш ніж за хвилину ви дізнаєтесь не тільки вологість зерна, а й олійність, вміст білка, а також вуглеводів у зернах пшениці, ячменю, ріпаку, вівсі, житі, кукурудзі та сої.

Зручно, просто і швидко: вмикаєте прилад, обираєте потрібну культуру, засипаєте мірну ложку (60-80) зерен і отримаєте на дисплеї результат аналізу. Все це можна робити навіть на полі – аналізатор працює від звичайних пальчикових батарейок.Далі отримані дані передаються на ваш смартфон та завантажуються в інтернет для тривалого та надійного зберігання.

Це зручно і корисно – аналіз накопичених вимірів можна зробити у будь-який прийнятний для вас час.

GrainSense гарантує фермерам і агрономам України не тільки якість вимірювання, а й зручність його аналізу та зберігання.

Технологія GrainSense застосовується у сфері АПК вже третину сторіччя. З року в рік вона покращується і допрацьовується на лабораторних експрес-аналізаторах.

Для вимірювання GrainSense використовує технологію інфрачервоної спектрометрії. Фактично вимірюється інтенсивність світла, що проходить через зерна на заданих довжинах хвиль. Згодом ці дані накладаються на заздалегідь відомі калібрування продуктів.

У новітньому аналізаторі GrainSense поєднані не тільки найкращі технологічні розробки, а й простота та доступність вимірювання якості.

GrainSense дає можливість:

  • виміряти якість зерна та ефективно спланувати свій дохід ще до збирання;
  • швидко і без посередників дізнатися вартість зерна прямо у полі;
  • сортувати зерно з різних полів в залежності від його вологості, вмісту протеїну та олійності;
  • змішувати або розділяти партії зерна з різних полів за якістю;
  • оптимізувати поживний раціон тварин, не перегодовуючи їх дорогими культурами з високим вмістом білка.


Саме GrainSense допоможе обрати точні рішення на основі реальних даних

 

Кейс для поля

Кожне поле має свій унікальний рельєф і свої особливості. Через різний ландшафт на одному з них після дощу волога зберігається значно довше, на іншому – вологи бракує.

До того ж не всі поля розташовані близько до стаціонарної лабораторії. Відтак виникає чимала логістична проблема щодо доставки зразків зерна. А це стає причиною додаткових нових витрат і додаткових затримок, не згадуючи чималу вартість самого лабораторного аналізу.


Логістичний кейс

Вимірювання якості партії вантажу на складі або в автомобілі дає аграріям чималі бонуси. Фермери одразу отримують інформацію про якість отриманого врожаю, і можуть оперативно вирішити як використовувати зерно.

В залежності від результатів зерно або продають на борошно, а це реалізація за максимальною ціною 1 чи 2 класу, або ж відправляють на корм худобі в якості фуражного зерна. Таке зерно більш дешеве, з меншим вмістом білка.Точність вимірювання GrainSense

Аналізатор GrainSense відкалібровано згідно з стандартними зразками України. У якості обов’язкового доповнення до аналізатора GrainSense додаються стандартні зразки з сертифікатами якості від компанії “УКРАГРОТЕСТ”.

Це дає змогу самостійно переконатися в точності і повторюваності результатів вимірів.

Постачанням і обслуговуванням аналізаторів GrainSense займається компанія ПП “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”, яка з 1998 року виробляє і постачає обладнання для зернових лабораторій і має колосальний досвід роботи у сфері АПК та контролю якості зерна.


З’явилися запитання?

Телефонуйте до GrainSense:

 (096) 0000-737, (066)0000-737

(097) 0000-737, (073)0000-737

(095) 0000-737, (093)0000-737

 https://grainanalyzer.com.ua/

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!