Тепла зима ускладнила новий сезон виноградарям України

0 2 280

Через теплу зиму виноградарі Закарпаття очікують непростого сезону, але вони та агрономи готуються мінімізувати наслідки. А також продовжують обрізку винограду, пише SEEDS.

«Що очікуємо від сезону? Простим він не буде. За рахунок теплої (і дещо нетипової для зими) погоди очікується, що сезон 2023-го року може стати для винограду складним. Але наша команда виноградарів та агрономів постійно працює, щоби мінімізувати можливі проблеми.

Розробляємо оптимальну схему захисту рослин, комплекс агротехнічних заходів, спрямований на те, щоб виноград почував себе максимально комфортно в новому сезоні», – розповів Геннадій Вачиля, директор з виноградарства виноробні «Шато Чизай», повідомляє пресслужба виноробні «Шато Чизай» на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: ТОП-9 найтоксичніших овочів та фруктів

Він додав, що сезон обрізки винограду 2022-2023 років триває в плановому режимі. Робіт, пов’язаних з обрізкою, вже виконали на 56% загальної площі. Лози 272 га виноградників, які обробляє підприємство обрізуються вручну.

Виноградарі «Шато Чизай» вже завершили зимову обрізку таких сортів: Фурмінт, Піно Блан, Трамінер Рожевий, Рислінги Рейнський та Італійський, Блауфранкіш, Каберне, Мерло та Ізабелла, яку вирощують на сік.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!