У ботанічному заказнику Київщини фермери вирощували сою

0 787

Кагарлицька місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно двох керівників фермерських господарств за фактами самовільного зайняття земельних ділянок та умисному пошкодженні об’єктів природно-заповідного фонду.

Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, вказані особи з метою отримання прибутків від вирощування та реалізації сільськогосподарської продукції самовільно зайняли та здійснили незаконне розорення земельної ділянки особливо цінного ботанічного заказника місцевого значення «Тулинецькі переліски».

Фермери розорали землі загальною площею 1,6802 га та посіяли на ній сою. Своїми діями вони спричинили майже 82 тисячі гривень збитків.

Заказник є осередком степової рослинності на Київщині. В рослинному покриві переважають лучні степи. У складі флори виявлено понад 300 видів.

Серед них і занесені до Червоної Книги України – ковила пірчаста, ковила волосиста, астрагал шестиквітковий, сон чорніючий, брандушка різнокольорова, а також рідкісні для Середнього Придніпров’я види – горицвіт весняний, гіацинтик білуватий, льон жовтий, осока низька, цибуля ведмежа, шолудивник Кауфмана та інші.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!