У центрі Дніпра росте клумба з гарбузами

0 110

У Дніпрі в парку Глоби несподівано з’явився город, на якому дозрівають гарбузи. Дбають про клумбу місцеві комунальники, розповіла працівниця департаменту парків та рекреацій Дніпровської міськради Катерина Гришина, пише SEEDS. 

Імпровізований город просто неба з’явився випадково. Скоріше за все, проросло гарбузове насіння, яке нанесли туди птахи. Спеціалісти зазначають, що були здивовані появою гарбузів у центрі парку.

«Ми не засаджували гарбузи навмисно. Скоріше за все, почало проростати гарбузове насіння, якого в парку Глоби багато, його нанесли туди птахи. Працівники департаменту парків та рекреацій, коли побачили, що воно росте, не прибирали, адже стало шкода. Вирішили це залишити і подивитися, що з цього вийде.

Як бачимо, справи йдуть непогано. Вже зараз мешканці можуть побачити невеличкі гарбузики», – розповіла журналістам Відкритого працівник департаменту парків та рекреацій Дніпровської міськради Катерина Гришина.

Читайте також: На Черкащину відправили дві тонни херсонських кавунівНаразі комунальники доглядають за клумбою і стежать як дозрівають гарбузи, надалі планують зберегти до свята Гелловіну.

«Ми вирішили їх залишити і, якщо не знищать вандали або не вкрадуть, зробимо для людей свято на Гелловін. Воно не офіційне, але в місті до нього тепло ставляться. Наші співробітники доглядають за клумбою. Там немає бур’янів чи зайвої порослі. Виглядає все охайно і, як бачимо, коментарі від людей досить позитивні.

Є велика проблема крадіжок і вандалізму, але, на жаль, нічого зробити з цим нічого не можемо. Закликаємо мешканців потурбуватися про такий імпровізований город у парку. Ба більше, у більшості європейських країн є практика, коли в парках висаджують різні культури: гарбузи, огірки, помідори», – зазначила Катерина Гришина.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!