У Чернівцях пішли під воду одразу два ринки

0 213

У Чернівцях внаслідок різкого підйому рівня води у річці Прут підтоплено найбільше комунальне підприємство міста “Калинівський ринок” та приватний ринок “Добробут”.

Як повідомив генеральний директор Калинівського ринку Ігор Маслянчук, підтоплення базару розпочалося сьогодні приблизно о першій годині ночі, коли вода з річки Прут, яка знаходиться поруч, почала стрімко виходити з берега, заливаючи торгівельні ряди на об’єкті. Зокрема, після того, як рівень води у Пруті збільшився та перевищив 5-метровий показник критичної норми, річка підтопила крайні ряди Калинівського ринку.

Напередодні підтоплення підприємці упродовж двох діб вивозили товари зі своїх контейнерів або переміщали їх на верхні поверхи своїх торгівельних точок.У зв’язку зі стихією, адміністрація ринку оголосила вихідний день для усіх підприємців “Калинки” та вирішило сьогодні не допускати підприємців до торгівлі на ринку.

“Хоча люди все рівно заходять до своїх об’єктів. Але сьогодні ми офіційно не працюємо. Забезпечуємо контроль за майном людей і рівнем води у річці”, – сказав Маслянчук.


Комунальне підприємство “Міський торгівельний комплекс “Калинівський ринок”  – торговельний комплекс, що перебуває у власності територіальної громади Чернівців. Він займає площу більше 35 га, формує значну частину міського бюджету та дає роботу тисячам чернівчан.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією УНИАН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!